Terénní úpravy Ostrava

Naše portfolio služeb také zahrnuje terénní úpravy Ostrava. Podle stavebního zákona se terénní úpravou rozumí zemní práce a změny terénu. Jde v podstatě o změnu vzhledu a odtokové poměry, dále pak jsou to těžební práce, úpravy pozemků, a to v především sportovních areálů a hřišť, aj.

Naši pracovníci dbají na správnou přípravu terénních úprav, jakož i na kvalitu odvedené práce. Je třeba si uvědomit, že terénní úpravy nesmějí zasahovat do sousedních pozemků jiných vlastníků. Bez souhlasu stavebních orgánů je dovoleno provádět terénní úpravy do 1,5, m výšky nebo hloubky o výměře 300 m2 a nemají společnou hranici s veřejnou komunikací nebo veřejným prostranstvím.

Terénní úpravy tak splňují několik faktorů:

  • kvalitní design krajiny
  • vytvoření jedinečného mikroklimatu
  • vytvoření ekologické zóny

Terénní úpravy jsou hlavním prvkem krajinářského designu. Aby bylo možné rychle a efektivně provést terénní úpravy, je nutné provést řadu opatření:

  • vypracování projektu pro terénní úpravy
  • analyzovat půdu
  • posoudit umístění nádrží a blízkost podzemních vod
  • posoudit klimatické vlastnosti oblasti

V našem portfoliu tedy najdete nejen terénní úpravy, ale i zemní práce, ale i výkopové práce, ruční výkopové práce, práce minibagrem, výkopové práce minibagrem, bourací práce a demolice.

Na internetovém vyhledávači nás také najdete pod klíčovými slovy základová deska, pokládka dlažby, přeprava nákladů, rekonstrukce stožárů, výkopové práce ceník, práce minibagrem ceník.

Oblast našeho působení je především Ostrava, Bohumín, Orlová, Karviná, Havířov, Český Těšín, Frýdek-Místek, Hlučín, Opava, Fulnek, Kopřivnice, Bílovec, Jablunkov.

Neváhejte a napište nám poptávku

V oboru zemních prací nabízíme nejkvalitnější služby!